laupäev, juuli 24

winter family

esimene lugu, mis mu vallutas, oli GARDEN.
ma sain peanärvi põletiku, mingi nädal valuvaigisteid ja ravimist. kuulasin seda lugu mitukümmend korda päevas.
luuletusena hämmastavalt ilus ja terviklik.
armastusluuletus.
Andres aga ütles, et see meenutab talle "Alien Interview"-st kirjeldust, kuidas IS-BE ("ON-OLEV" eesti keeles?) ¹ füüsilisse kehasse meelitatakse.
et me oleme energeetiliselt nii võimsad ja kiirgavad ja need füüsilised kehad on nii haprad. aga see olemasolu valus haprus meelitab meid ligi ja me peame õppima talitsema oma jõudu, et mitte purustada seda keha. ja nii meid vangistataksegi.

aga see siis ongi armastus... (?)

WF esimese albumi teise plaadi esimene lugu on "just like we said". otsisin selle sõnu kõikjalt. see on gardeni peegeldus. laulu saate meeloodiakäik kordab fragmenti gardenist.
see on armastusluuletus. see on.
...
the spring is already here
where are you?

FALLING STARS
 
#92.3 - Winter Family - Part 3
Uploaded by lablogotheque. - Watch more music videos, in HD! OMAHA

#92.1 - Winter Family - Part 1
Uploaded by lablogotheque. - See the latest featured music videos.
¹ "Personally, it is my conviction that all sentient beings are immortal spiritual beings. This includes human beings. For the sake of accuracy and simplicity I will use a made-up word: "IS-BE". Because the primary nature of an immortal being is that they live in a timeless state of "is", and the only reason for their existence is that they decide to "be".
No matter how lowly their station in a society, every IS-BE deserves the respect and treatment that I myself would like to receive from others. Each person on Earth continues to be an IS-BE whether they are aware of the fact or not."

Kommentaare ei ole: